Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Başkanın Mesajıı

Başkanın Mesajıı

Sanayi ve ticaret alanında öncülük eden bir ailenin ferdi olarak 1984 yılında, Ömer Faruk Arıkan’ın kurmuş olduğu ARSAN, tekstil ve hazır giyim sektörüne hammadde temin eden, iplik, örgü kumaş, dokuma kumaş, boyalı iplik, kumaş boya ve terbiye tesislerindeki üretimleri ile yatay ve dikey entegrasyonunu tamamlamıştır. Yılların kazandığı tecrübe ve diğer sektörlere iştirakleri ile Enerji, Turizm, Finans alanlarında da tam bir ekip ruhuyla, sağlam ve sürdürülebilir politikalarla ilk günkü heyecan ve inancıyla güçlü adımlarla yoluna devam ediyor.

 ARSAN Grup  olarak, 1984 yılında başlayan hikayemizin bilgi çağında da yeni dünya kuralları ile modern işletmeciliğin gerekliliklerini yerine getirmek, sağlam, tutarlı ve sürdürülebilir yaklaşımlarla üretimden satışa, paydaşlarımızla birlikte yeni amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda bıkmadan usanmadan azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Bir taraftan sektöründe tam entegrasyon sonucu önemli bir hammadde tedarikçisi konumunda olan şirketimiz, diğer taraftan çeşitli sektörlerdeki iştirakleri ile de grubumuzun aktif değerini yukarılara taşımıştır. Bu faaliyetlerimizin arkasında büyük bir emek, özveri ve ekip ruhu yatmaktadır. Bu ruhun uzun yıllar süreceği konusunda hiçbir endişemiz yoktur.

 Müşteri memnuniyeti şirket politikamızın en başında gelir. Her şey insan içindir anlayışımız bugün olduğu gibi yarında devam edecektir. Şehrimizin ve Ülkemizin ekonomik ve sosyal değerlerine yaptığımız katkı bizim için gurur vesilesidir. Bu konudaki kararlılığımız hiçbir zaman değişmeyecektir.

Çıktığımız  bu yolda bizimle birlikte yürüyen, destek olan bütün paydaşlarımıza, çalışanlarımıza teşekkür ederim. Bundan sonraki faaliyetlerimizde de yine aynı kararlılık ve işbirliğinin devam edeceğinden hiçbir şüphemiz yoktur.

Saygılarımla,

Alişan ARIKAN
Yönetim Kurulu Başkanı